Daha Fazla Bilgi Al

Evenos Yönetim Mesajı

YÖNETİMİN MESAJI

Evenos Yangın olarak, yenilikçi ve rekabetçi anlayışımız ile ulusal ve uluslararası pazarda aktif projelerde rol alarak, rekabet avantajlarımızı etkin kılma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Global işbirliklerimiz ile elde ettiğimiz katma değerler, uluslararası pazarda da bize etkin avantajlar sağladığı gibi, bu konudaki sürekliliğimizi de esas kılmaktadır.

Amacımız, Türkiye’de irili ufaklı projeler yürütmekle beraber; uluslararası pazarda da projeler hayata geçirip, yaptığımız katma değerli ihracat sayesinde de, Türkiye’ye döviz girdisi sağlayarak, ülke ekonomisini de güçlendirmektir. Türkiye ile eşzamanlı olarak Irak, Azerbaycan, Katar ve Suudi Arabistan’da yürüttüğümüz projeler, bu düşüncenin bir ürünüdür.

Ana strateji olarak sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen Evenos; kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında büyük çapta sözleşmelere imza atmanın gururunu yaşarken; aynı zamanda çalışan, müşteri ve iş ortaklarının amaçlarını maksimize etme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi, sürekli gelişmekte ve büyümekte olan Dünya ekonomisinde Pazar payını artırarak, sağlıklı ve sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

EMRE KARABATAK

EVENOS A.Ş.

Kurucu Ortak  

Daha Fazla Bilgi Al