Daha Fazla Bilgi Al

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

MİSYON VE VİZYON

Yangın güvenliği konusunda, müşteri güven ve memnuniyetini prensib olarak en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve bu doğrultuda müşterilerine anahtar teslim çözümler getiren Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri; sürekli değişen, gelişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurarak, müşteri ihtiyaçlarını, en ekonomik, uygulanabilir ve maliyet optimizasyonu çerçevesinde çözüme kavuşturmayı kendine amaç edinmiş ve bu sayede sektörde önemli bir yere sahip olmuştur.

Kurucularının uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle birlikte Türkiye içinde ve dışında bir çok projeye imza atan Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri, bünyesinde bulunan yetkin mühendis kadrosu ve tecrübeli saha personeliyle, müşterilerinin en güvenilir çözüm ortaklarından biri olmayı sürdürecektir.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen ekonomiyle birlikte, Dünya üzerinde sayıca artan yapılarda, yangın riski maalesef artmakta ve her yangın, çok büyük maddi ve manevi hazarlara neden olmaktadır. Bilgi, birikim ve tecrübemizi bu bağlamda ortaya koyarak, oluşabilecek bu tür yangınların en erken aşamada söndürülebilmesini sağlamak ve oluşabilecek maddi manevi hasarın en aza indirgenmesini sağlamak en önemli misyonlarımızdandır.  Tüm bunlarla beraber, alınan işlerimizde müşteri memnuniyetini maksimize eden, alınan işleri zamanında bitiren, mühendislik yeteneğimizle maliyet optimizasyonunu maksimize eden firma karakteristiğimiz ile sektörde lider şirket olma vizyonumuza her geçen gün yaklaşmaktayız.

NFPA,BSI, EN normları ile beraber Türkiye Yangın Yönetmeliği standartlarına bağlı kalarak gerçekleştirdiği tasarımlar ve anahtar teslim projeler ile Evenos A.Ş., yangın ve güvenlik sistemleri konusunda lider şirket olma hedefine her geçen gün yaklaşmaktadır.

Sahip olduğu distribütörlük ve bayiliklere her geçen gün güçlü ortaklar eklemeye devam eden Evenos Yangın Güvenlik sistemleri, ilerleyen dönemlerde, sadece yurt içi projeler ile değil, etki sahasını 3 kıtaya yayılmak olarak benimsemiş ve hali hazırda aldığı Azerbaycan, Irak, Cezayir gibi yurtdışı anahtar teslim projeler ile de bu hedefine giderek yaklaşmakta ve rekabet gücünü her geçen gün artırmaktadır.

Sahip olduğu ilke ve prensiplerden ödün vermeyerek, müşterileri için optimal çözümleri üretme konusunda bir geleneğe sahip olan Evenos A.Ş., kısa zamanda sektörde edindiği yeri daha ilerilere taşıyarak, pazarda lider konuma gelmeyi amaçlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi Al