Kişisel verilerin korunması

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim şirketi, kullanıcılarının gizliliğine önem verir. Sitemizi istediğiniz kadar ziyaret edebilir, yayınlarımızı dilediğinizce okuyabilirsiniz.

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketinin sahip olduğu “www.evenos.com.tr” sitesinden yararlanabilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman sitemizi kullanmaya son verebilirsiniz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. İnternet sitemizden Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi’ne ait olmayan diğer internet sitelerine sizi bilgiye daha çabuk ulaştırmak amacıyla bağlantılar verebiliriz. Bu İnternet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin doğruluğunu ve güvenilirliğini siz gözden geçirmelisiniz.

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi, İnternet sitesinde yer alan bütün sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemizde yer alan bilgiler ve malzemelerin, bize ve/veya üçüncü kişiye ait görsel unsurların ve bunların düzenlenmesinin telif hakları Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi’ne aittir, bunlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez ve ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır. Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dâhil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsa dahi, Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi sorumlu olmaz.

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi’nin kullanıcılarından topladığı bilgiler, ancak ilgili mevzuatlar çerçevesinde toplamasına izin verilen ve sizin paylaşıp paylaşmama hakkına sahip olduğunuz bilgilerdir. Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi, bilgilerinizi idari, teknik ve fiziksel korumalarla korumaktadır. Bilgileriniz sizin aksine bir talimatınız yoksa asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketi tarafından içeriği sağlanan internet siteleri için bir çerez politikası uygulanmaktadır. Çerezlerimiz, İnternet sitelerimizi kullanmanız sırasında size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak, hizmetlerimizi geliştirmek ve deneyiminizi mükemmelleştirmek için kullanılır.

Tüm politikalar ve diğer hususlar konusunda bilgi alabilmek için bize e-posta gönderebilirsiniz.