Daha Fazla Bilgi Al

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri

HAKKIMIZDA

Yangın algılama ve söndürme sistemleri konusunda en güvenilir ve öncü firmalardan biri olan Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş., dünya standartlarında optimal çözümleriyle, partnerlerinin yangın güvenliği konusundaki en güvenilir çözüm ortağı olmayı ilk günden bu yana sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, sadece uzmanlık alanı olan yangın güvenlik ve korunum sistemleri ile alakalı ihtiyaçlara çözüm getiren Evenos A.Ş., yurt içi ve yurt dışı partnerlik ve distribütörlükleriyle, müşterilerinin yangın güvenliği ile alakalı ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunmaktadır.

Müşterilerine yangın güvenlik çözümleri konusunda danışmanlık, projelendirme, taahhütlük, kontrolörlük, satış sonrası servis ve Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş. kadrosundaki tecrübeli ve yetkin mühendis kadrosu ve saha ekibiyle beraber, son teknolojiye sahip en gelişmiş hidrolik hesap ve simülasyon programları, test cihazları ve birinci sınıf kalitedeki sistem ekipmanlarıyla; pazardaki payını giderek artırmakta ve rekabet gücünü sürekli yükseltmektedir.

Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş. tecrübeli mühendis kadrosu ve saha ekibinin verdiği güvenle, özellikle endüstriyel tesislerle beraber, konut ve ofis binaları, sağlık, turizm ve eğitim yapıları, deniz sektörü gibi yapılara

  • Sulu Söndürme Sistemleri
  • Köpüklü Söndürme Sistemleri
  • Gazlı Söndürme Sistemleri (FM200, Novec1230, Inert, CO2 vs)
  • Duman Perdeleri ve Yangın Perdeleri
  • Yangın – Gaz Algılama Alarm ve İhbar Sistemleri
  • Duman Tahliye Sistemleri , Çatı Ventilasyon Sistemleri
  • Yangın Kapıları
  • Pasif Yangın Durdurucu Sistemler

ile alakalı çözümleri; NFPA, BSI, EN, Türkiye Yangın Yönetmeliği ve diğer ilgili uluslararası standartlara bağlı kalarak tek elden sunmaktadır. Tüm sistem kurulumları, sahip olunan sahip olunan distribütörlükler ışığında, FM, UL, ULC, VdS, LPCB, GOST, CE onaylı birinci sınıf kalitede ürünler ile yapılmaktadır.

Ana hedefi, uluslararası standartlara bağlı kalarak, müşterileri için teknik uygunluk – maliyet bakımından optimal sistemleri tasarlamak ve bu bağlamda anahtar teslim sistemler sunmak olan Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri; bu amacından hiç sapmadan hareket ederek müşterileri için vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Yurt içi ile beraber yurt dışında da anahtar teslim projelere imza atmayı sürdüren Evenos Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş., yangın güvenliği konusunda lider şirketlerden biri olmayı, ilk günkü heyecanından bir şey kaybetmeden sürdürecektir.

Daha Fazla Bilgi Al